מילה שלנו!

זה לא מספיק שגולש יכנס לאתר שלכם, הוא גם צריך להישאר!
ובכדי שזה יקרה, צריך לדאוג:
למסרים מושכים
להסברים ברורים
למאמרים מסקרנים
לתיאורים יצירתיים
ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

לוגו מילה שלנו

שירותים עיקריים

כתיבת תוכן

אחרי שהשקעתם בבניית אתר מעוצב ומרשים, הגיע הרגע להביא אליו את הגולשים – ולדאוג שהם יסתקרנו, יתעניינו ובמידת הצורך, גם יבצעו פעולה. ובשביל זה אתם חייבים תוכן איכותי, ענייני, מסקרן ויצירתי.
וכאן אנחנו נכנסים לתמונה (ומשנים אותה).
אנו מתמחים בכתיבת תוכן לאתרים אשר כולל: עמוד הבית, עמוד אודות, עמודי שירותים ומוצרים, מאמרי קידום, תכנים שיווקיים ולמעשה, כל תוכן שאתם  רק צריכים!

קופירייטינג

בעידן בו כולנו חשופים לכל כך הרבה מסרים, נראה לעיתים שיש צורך בנוסחת קסמים בכדי להתבלט על פני המתחרים.
אז אנחנו אומנם לא קוסמים (עדיין), אבל הודות לכישרון, יצירתיות, מעוף וכמובן, גם הבנה בשיווק והיכרות עם הגולשים (ועם מה שהם מחפשים), אנו נדאג ליצור עבורכם מסרים שלא מפספסים.
אנו מתמחים בכתיבת סלוגנים, שמות מותג, פוסטים לרשתות החברתיות ועוד..   

Chat GPT

אנחנו לא נגד הקידמה, אנחנו צועדים לצידה!
אנחנו לא מתחרים בבינה, אנחנו עובדים איתה!
כך שאם אתם זקוקים לכתיבת טקסטים עם ChatGPT, עריכת טקסטים קיימים, רעיונות לנושאים למאמרים, כותרות קריאטיביות, פסקאות פתיחה מעניינות, או כל שירות אחר אשר בכוחו להפוך את המאמרים ליצירתיים יותר, מעניינים ו/או אישיים יותר – אנחנו כאן עבורכם!

ניהול אתרים

זה לא פשוט לנהל חנות דיגיטלית, לעדכן אתר תדמית או לדאוג לבלוג..
אז תשמחו לגלות שב"מילה שלנו" אנחנו עושים גם את זה.
אנו נזין עבורכם תכנים, נעדכן מוצרים, תמונות, תגיות ונעשה כל מה שצריך בכדי שהאתרים שלכם יענו על הציפיות וישיגו את המטרות.
ואתם? אתם תוכלו להיות שקטים ולהיות פנויים לדברים אחרים המהווים חלק מניהול עסק.   

קצת עלינו

בעולם התחרותי של היום, חשיבה יצירתית וכתיבת תוכן מקצועי ויצירתי מהווים כמפתח משמעותי להצלחת העסק.  וזה בדיוק מה שאנחנו ב"מילה שלנו" עושים, יוצרים תכנים אשר בכוחם לגרום לעסק שלכם להתבלט על פני המתחרים ולהוביל אותו לצמיחה ולהצלחה!
אנו מתמחים בכתיבת תוכן איכותי לאתרים, קופירייטינג מקורי ויצירתי, ניהול אתרים ולמעשה, מספקים לכם מעטפת שלמה ומקיפה של שירותים – לאתרים מנצחים 🥇

מאמרים

בין לקוחותינו